Sada hrncov 8ks Emalia biela

Tieto smaltované hrnce sa vyznačujú jedinečným minimalistickým dizajnom. Jeho povrch klamlivo pripomína diamantovú textúru. Pri bližšom pohľade sa ukáže, že ide o jedinečnú jemnú dekoráciu. Tieto hrnce majú zaoblený tvar a sú úplne celé v bielej farbe, ktorá je vždy v móde..

 

Dostupnosť Skladom
Kód: 1987
€128,90
Sada hrncov 8ks Emalia biela
Sada hrncov Emalia bielej farby, 8-dielna 1
Doprava zadarmo
Doručenie
Doručenie do 7 pracovných dní
ak nie je pri produkte uvedené inak
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke nad 100€
Doručenie
Doručujeme
po celom Slovensku

U týchto hrncoch bol použitý osvedčený a dôveryhodný vysokokvalitný smalt, ktorý je trvácny a odolný voči poškodeniu. Môžete si ich teda intenzívne využívať dlhé roky. Vďaka odolnosti voči veľkej zmene teploty ich môžete vybrať z chladničky a pokrm hneď zohriať. Má tiež antibakteriálne a antialergické vlastnosti, čo znamená, že neobsahuje žiadne škodlivé látky a brzdí rast mikroorganizmov. Navyše nereaguje s jedlom, nemení jeho chuť a vôňu. Preto ide o zdravotne nezávadný produkt. Dá sa v nich nielen variť, ale aj skladovať potraviny.
To však nie sú všetky ich výhody. Môžete ich použiť aj na indukčnej varnej doske (a akomkoľvek inom sporáku). Je ergonomický a má nezničiteľné rukoväte. Hrnce majú sklenenú pokrievku s parným otvorom. Umožňuje vám sledovať proces varenia. Samotná nádoba a veko sú zakončené oceľovým lemom, ktorý navyše zabraňuje poškodeniu.

Sada hrncov v sete sú 100% bezpečné pri styku s potravinami, neobsahujú žiadne škodlivé látky. Dokonale hladký smaltovaný povrch zabraňuje množeniu baktérií a ľahko sa čistí.

Obsah sady:

  • Hrniec s pokrievkou, ~ 2,2 l
  • Hrniec s pokrievkou, ~ 3,0 l
  • Hrniec s pokrievkou, ~ 4,2 l
  • Hrniec s pokrievkou, ~ 5,3 l

Špecifikácia:

  • Farba: biela
  • Materiál: uhlíková oceľ
  • Typ povlaku: smalt
  • Použitie: elektrický sporák, plynový sporák, indukcia
  • Značka: Emalia

V čom je značka Emalia výnimočná?

Táto značka je jedinečná tým, že má vlastných poľských dizajnérov, ktorí väčšinu výrobkov sami a vlastnoručne navrhujú. Spolupracujú s majiteľmi tovární, ktorí sa už desaťročia špecializujú na smaltované výrobky, a my ako firma zameraná na dizajn Vám dávame možnosť si ich tradičné ale aj moderné verzie hrncov zakúpiť. V ďaka tomu môžte variť zdravo a jesť tak chutné jedlá.

Nie je to ale iba o dizajne ale aj o tom, že tejto značke bol udelený titul Zdravá značka roka, čo dokazuje kvalitu nami ponúkaných výrobkov. Tento titul je znakom toho, že produkty, ktoré ponúkame, sú bezpečné a materiály, ktoré používa značka Emalia, sú zdravé a majú pozitívny vplyv na Vaše zdravie.

Zdravá značka roka je celonárodný projekt, v rámci ktorého sú najkvalitnejšie značky odmeňované a odporúčané, pretože sú vytvorené s ohľadom na zdravie a zdravý životný štýl.

Kategória: Súpravy riadov na varenie
Hmotnosť: 2.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty