Sójové sviečky 4ks v darčekovom balení

Sada 4 sójových vonných sviečok v ozdobných nádobkách je dokonalým spôsobom, ako vytvoriť magickú atmosféru počas jarných či letných večerov. Darčeková krabička zaručuje aj nádherný darček pre blízku osobu.

Dostupnosť Skladom
Kód: 2524
€36,90
Sójové sviečky 4ks v darčekovom balení
Doručenie
Doručenie do 7 pracovných dní
ak nie je pri produkte uvedené inak
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke nad 100€
Doručenie
Doručujeme
po celom Slovensku

Sada obsahuje tieto sviečky:

 • Levanduľa a eukalyptus
 • Anglická hruška a frézia
 • Vanilka
 • Jablko a škorica 

Špecifikácia:

 • Dekoratívne balenie.
 • Sviečky dokonale zapadnú do akéhokoľvek priestoru: kancelárie, kúpeľne, obývačky, spálne alebo aktivít, ako je napríklad joga
 • Sójové sviečky prinášajú sladkú a jemnú vôňu, vytvárajúcu príjemnú atmosféru, ktorá upokojuje myseľ.
 • Keď sviečky dohoria, môžete vyčistiť vnútro ozdobných plechoviek a použiť ich ako nádoby na drobnosti, ako sú náušnice, prstene, spony, kľúče a iné drobnosti.
 • Hmotnosť jednej sviečky s obalom (kovová dóza) je cca 145g
 • Doba horenia jednej sviečky je ~25 hodín
 • Rozmery balenia: 180x180x65 mm

6 pravidiel ako správne páliť sviečku?

 1. Nájdeme jej vhodné miesto - postarajte sa o vhodné miesto pre sviečku umiestnením na podložku alebo iný teplotne odolný povrch.
 2. Zapálime ju - najdôležitejší je prvý dym. Jednorazové zapálenie sviečky by malo trvať do skvapalnenia celého povrchu vosku, teda do tzv bazén - zvyčajne to trvá cca 3-4 hodiny. Vďaka tomu, že sa vosk roztopí až po okraj skla, vyhneme sa "tunelovaniu". Pýtate sa k čomu vedie tunelovanie? Príliš krátke horenie sviečky spôsobí roztopenie a spálenie iba časti sviečky okolo knôtu. Každé ďalšie pálenie „tunel“ prehĺbi. Potom vosk zo stien zakryje plameň. Sviečka je vystavená riziku zhasnutia, pretože prehlbujúci sa lievik spôsobí, že plameň bude mať príliš málo kyslíka na úspešné horenie. Najväčšou chybou pri prvom zapálení sviečky je zapálenie sviečky „na chvíľu“ a následné rýchle zhasnutie alebo zapálenie sviečky, aby ste skontrolovali vôňu.
 3. Dĺžka knôtu - starajte sa o svoje sviečky orezaním knôtu z predošlého horenia. Vďaka tomu získame krásny a harmonicky horiaci plameň.
 4. Zabránenie tunelovaniu - príliš krátke horenie sviečky vedie k nesprávnemu a nerovnomernému vyhoreniu vosku a vytvoreniu tunela. Vosk sa topí smerom nadol, až ku dnu, čím zabraňuje roztopeniu vosku až po okraj.
 5. Vyvarujte sa prievanu - väčší plameň sviečky je znakom toho, že knôt je príliš dlhý a treba ho zastrihnúť alebo je sviečka umiestnená v prievane a treba vymeniť jej miesto.
 6. Po roztavení vosku - pre zachovanie úplnej bezpečnosti uhaste sviečku, keď na dne zostane asi 1 cm vosku. Zvyšky vosku na dne sú normálne a pomáhajú predchádzať poškodeniu a prasknutiu skleneného obalu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Aroma lampa z hnedej mozaiky 14,5cm 1
Akcia
€35,91
€39,90 (–10 %)
Kód: 1513
Aroma lampa čiernej a zlatej farby 8cm Kód: 1378
Aroma lampa z hnedej a bielej mozaiky 14,5cm 1 Kód: 1642
Aroma lampa Kotol čiernej farby 1 Kód: 1453
Aroma lampa Hlava tmavej farby 1 Kód: 1106
Aroma lampa bielej farby 8cm Kód: 1315
Aroma lampa čierno zlatej farby II Kód: 1139