Aroma lampa z hnedej mozaiky II

Luxusná mozaiková aroma lampa na vosky vyrobená ručne v najvyššej kvalite. Je krásnym dekoratívnym prvkom každej miestnosti. Môže sa použiť na vosk, ako aj vonný olej.

Dostupnosť Skladom
Kód: 1591
€32,90
Aroma lampa z hnedej mozaiky II
Doručenie
Doručenie do 7 pracovných dní
ak nie je pri produkte uvedené inak
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke nad 100€
Doručenie
Doručujeme
po celom Slovensku

Táto dizajnová aroma lampa je luxusný doplnok najvyššej kvality, ktorý má okrem praktických funkcií aj dekoratívnu funkciu. Dokonale spája estetické a praktické hodnoty. Voskový horák je nevyhnutný pre aromaterapiu na zahrievanie voskov a vonných olejov. Vložte vosk alebo vonný olej do krbovej rímsy a zahrejte ho čajovou sviečkou, vône sa uvoľnia a naplnia váš interiér. Vhodná veľkosť ohniska znamená, že miska je umiestnená dostatočne ďaleko od sviečky, aby sa vosky nadmerne neprehrievali.

Aroma lampa je skutočným, ručne vyrobeným umeleckým dielom. Lampa zaujme svojou eleganciou a luxusom. Dokonale zapadne do moderných interiérov a zdôrazní vynikajúci glamour štýl. Vďaka vzhľadu z farebného skla sa pri osvetlení svetlom sviečok leskne mnohými farbami.
Lampy sú 100% ručne vyrábané. Každý kúsok skla je prilepený ručne. Každá lmpa je jedinečná.

 

Použitie:

  • Lampa by mala byť umiestnená na rovnom, plochom, žiaruvzdornom povrchu mimo iných zdrojov tepla a horľavých predmetov.
  • Nenechávajte to bez dozoru. Uistite sa, že deti k nej nemajú prístup.
  • Lampa dobre funguje ako na tavenie vonných voskov, tak aj na použitie vonných olejov. Vložte vonný vosk do hornej časti lampy alebo nalejte vodu s niekoľkými kvapkami vášho obľúbeného vonného oleja. Do spodnej časti krbu vložte zapálenú čajovú sviečku.
  • Aby ste odstránili stuhnutý vosk, jednoducho ho zahrejte, aby zmäkol, opatrne ho vyberte a misku utrite.
  • Pri použití vonných olejov sa uistite, že v hornej časti krbu je voda. Jeho odparovanie môže viesť k prehriatiu misky a jej prasknutiu.
  • Používajte len s čajovými sviečkami.


Rozmery:

  • výška: 14,5 cm
  • šírka (v najširšom bode): 10,5 cm
  • priemer misky: 7 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty