Sójová sviečka Noble v čiernom skle Polish Amber 220ml

Vonná sviečka Polish Amber je prírodná sójová sviečka s objemom 220 ml a dobou horenia cez 50 hodín. Zloženie prírodných esenciálnych olejov je zakončené pravým jantárom, teplá a zmyselná vôňa je zakončená vôňou bergamotu a pomaranča. Celok je rozbitý vôňou konvalinky a sladkej trávy. Vonná kompozícia má svoj korenistý nádych na báze pačuli a voňavého vetiveru. Esenciálna a silná vôňa s maximálnou intenzitou. Spojenie hrubého čierneho skla, zlata a jantáru vyústilo do vytvorenia mimoriadne krásnej a dekoratívnej sviečky.

Dostupnosť Skladom
Kód: 2036
€29,90
Sójová sviečka Noble v čiernom skle Polish Amber 220ml
Doručenie
Doručenie do 7 pracovných dní
ak nie je pri produkte uvedené inak
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke nad 100€
Doručenie
Doručujeme
po celom Slovensku

Voňavý sójový vosk obsahuje čiastočky pravého jantáru z oblasti Gdanského zálivu. Zloženie prírodných esenciálnych olejov s vôňou jantáru s nasledujúcimi vonnými tónmi v zložení:

 • Vrchné tóny: bergamot, cukrová trstina, pomarančová kôra
 • Stredné tóny: ľahký tabak, sladká tráva, konvalinka
 • Spodné tóny: pačuli, vetiver, santalové drevo, kašmír

Vlastnosti:

 • Nielenže dbáme na to, aby sójový vosk pochádzal od spoľahlivých dodávateľov, ale zároveň chceme, aby nebol geneticky modifikovaný. Vonné oleje, ktoré používame, nie sú testované na zvieratách. Naše poháre neobsahujú kadmium a olovo a sú recyklovateľné. Postarali sme sa aj o ekologický kartón, ktorý sa rýchlo biologicky rozloží alebo sa dá recyklovať.
 • Sviečka pochádza z veľmi exkluzívneho radu sviečok v čierno-zlatom ráme. Škatuľka so zlatými detailmi a veľmi hrubým čiernym sklom dodávajú tomuto produktu osobitý charakter.
 • Sviečky boli vyrobené s použitím najkvalitnejšieho prírodného sójového vosku s certifikátom vydaným spoločnosti NOBLE. Sviečky na báze sójového vosku sú skvelou alternatívou k škodlivým parafínovým výrobkom. Ich použitie je bezpečné aj pre deti a tehotné ženy. Sviečky neobsahujú žiadne nečistoty ani chemikálie, takže ich môžete bezpečne používať doma alebo v práci. Rastlinný vosk horí 3x pomalšie ako parafín a nedymí.
 • Ručná výroba, z najkvalitnejších surovín. Sviečky a vosky vytvárame v malom množstve, často v limitovaných sériách, vďaka čomu je ich vôňa intenzívnejšia a sviežejšia.
 • Všetky sviečky sa vyznačujú maximálnou sýtosťou éterickými olejmi až 12% vôní v celom objeme produktu, čo zodpovedá plnej sýtosti sójového vosku.
 • Pýtate sa, prečo iné sviečky nevoňajú alebo rýchlo strácajú svoje vonné vlastnosti? Je to jednoduché – sú nekvalitné a neobsahujú správne množstvo vonných látok, ktoré sú najdrahšou zložkou sviečok. Látky, ktoré nie sú prírodného pôvodu, sa rýchlo odparujú. Pri kúpe sviečok si preto vždy všímajte sýtosť (intenzitu) a či sú vonné oleje prírodného pôvodu.
 • Ručne vyrobená vonná sviečka z certifikovaného prírodného sójového vosku. Vybraný vosk je plne ekologický a vegánsky a hlavne šetrný k telu, pretože pri spaľovaní neuvoľňuje toxíny. Sójové vonné sviečky sú úplne prírodné produkty, ktorých výhodou je fakt, že horia až o polovicu dlhšie ako sviečky parafínové.
 • Kapacita sviečky by mala stačiť minimálne na 50 hodín nepretržitého horenia. Vďaka kapacite sviečky si môžete vychutnať jedinečnú vôňu po mnoho večerov.
 • Všetky sviečky NOBLE sú certifikované v laboratóriu na prítomnosť iba prírodných a netoxických zložiek. 

Pozor ‼️
Knot je 100% prírodný produkt, preto nezabudnite sviečku nedopáliť až do konca a plameň zhasnite, keď výška vosku dosiahne cca 5 mm (t.j. tesne nad dnom). Dbajte na bezpečnosť a nenechávajte sviečku bez dozoru dospelej osoby. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty