Sójová sviečka s vôňou parfému La Perriere Gold Time 360g

Nádherná a extrémne hlboká aróma sviečky inšpirovaná parfémom ktorá horí až 60 hodín zabezpečí, aby váš byt vždy krásne voňal. Táto vonná sviečka vytvára úžasnú atmosféru. Navodzuje pokoj, harmóniu a romantickú atmosféru. Sviečka je vybavená dreveným knôtom, zaisťujúcim rovnomerné horenie a jemný "syčivý" zvuk pri horení.

Dostupnosť Skladom
Kód: 2517
€12,90
Sójová sviečka s vôňou parfému La Perriere Gold Time 360g
Doručenie
Doručenie do 7 pracovných dní
ak nie je pri produkte uvedené inak
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke nad 100€
Doručenie
Doručujeme
po celom Slovensku

Tieto sviečky vyrobené z prírodného sójového vosku sú skvelým tipom na darček pre milovanú osobu. Sviečky sú vhodné aj do darčekovej krabičky! Prekvapte svojich blízkych a vytvorte darčekovú krabičku - naplňte krabičku drevenou vlnou, vložte do nej drobné darčeky a túto jedinečnú sviečku!

 

Zloženie vôní: 

 • Vrchné tóny: malina, neroli
 • Stredné tóny: gardénia, arabský jazmín, kvet afrického pomaranča
 • Spodné tóny: pačuli, biely med, ambra

Špecifikácia:

 • Doba horenia: 60h - 75h
 • Šírka: 7,4 cm
 • Výška: 8,3 cm
 • Celková hmotnosť: 360g
 • Skupiny vôní: ovocná, kvetinová
 • Typ knôtu: drevený
 • Počet knôtov: 1 knôt

6 pravidiel ako správne páliť sviečku?

 1. Nájdeme jej vhodné miesto - postarajte sa o vhodné miesto pre sviečku umiestnením na podložku alebo iný teplotne odolný povrch.
 2. Zapálime ju - najdôležitejší je prvý dym. Jednorazové zapálenie sviečky by malo trvať do skvapalnenia celého povrchu vosku, teda do tzv bazén - zvyčajne to trvá cca 3-4 hodiny. Vďaka tomu, že sa vosk roztopí až po okraj skla, vyhneme sa "tunelovaniu". Pýtate sa k čomu vedie tunelovanie? Príliš krátke horenie sviečky spôsobí roztopenie a spálenie iba časti sviečky okolo knôtu. Každé ďalšie pálenie „tunel“ prehĺbi. Potom vosk zo stien zakryje plameň. Sviečka je vystavená riziku zhasnutia, pretože prehlbujúci sa lievik spôsobí, že plameň bude mať príliš málo kyslíka na úspešné horenie. Najväčšou chybou pri prvom zapálení sviečky je zapálenie sviečky „na chvíľu“ a následné rýchle zhasnutie alebo zapálenie sviečky, aby ste skontrolovali vôňu.
 3. Dĺžka knôtu - starajte sa o svoje sviečky orezaním knôtu z predošlého horenia. Vďaka tomu získame krásny a harmonicky horiaci plameň.
 4. Zabránenie tunelovaniu - príliš krátke horenie sviečky vedie k nesprávnemu a nerovnomernému vyhoreniu vosku a vytvoreniu tunela. Vosk sa topí smerom nadol, až ku dnu, čím zabraňuje roztopeniu vosku až po okraj.
 5. Vyvarujte sa prievanu - väčší plameň sviečky je znakom toho, že knôt je príliš dlhý a treba ho zastrihnúť alebo je sviečka umiestnená v prievane a treba vymeniť jej miesto.
 6. Po roztavení vosku - pre zachovanie úplnej bezpečnosti uhaste sviečku, keď na dne zostane asi 1 cm vosku. Zvyšky vosku na dne sú normálne a pomáhajú predchádzať poškodeniu a prasknutiu skleneného obalu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Aroma lampa v tvare taburetky čiernej farby Kód: 1413
Aroma lampa Hlava čiernej farby 1 Kód: 1400
Aroma lampa zo zlato-bielej mozaiky 1
€39,90
Kód: 1128
Aroma lampa s troma anjelmi bielej farby 1
€36,90
Kód: 1424
Aroma lampa z hnedej mozaiky 14,5cm 1
Akcia
€35,91
€39,90 (–10 %)
Kód: 1513