Adventný kalendár Lego Friends

Dostupnosť Vypredané
Kód: 1436
€53,90
Adventný kalendár Lego Friends
Doručenie
Doručenie do 7 pracovných dní
ak nie je pri produkte uvedené inak
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke nad 100€
Doručenie
Doručujeme
po celom Slovensku

Urobte si odpočítavanie do vianočného času s týmto jedinečným darčekom, adventným kalendárom LEGO® Friends. Za každým okienkom sú minipostavičky – denná dávka vianočnej mágie.

Na deti od šiestich rokov čaká každý deň nový darček, ktorý je súčasťou modelu reprezentujúceho vianočnú scénu – Olivia na veľtrhu so svojou rodinou. Na ceste je veľa atrakcií pre najmenších, ako je stavanie snehuliaka z kociek, korčuľovanie alebo karaoke. Nechýbajú, tak ako na jarmoku, stánky so sladkosťami a jeden, kde si Olivia môže postaviť vianočný darček, teda raketu. Postavičky môžu soby aj nakŕmiť a Santa Claus ich na oplátku odfotí.

Adventné darčeky, ktoré zostanú dlhšie

Stavanie s týmto adventným kalendárom sa cez prázdniny nezastaví – deti môžu stavať a hrať sa so svojimi modelmi znova a znova. Môžu roztočiť koleso šťastia, pripevniť Santove sane k sobom a pri hre s postavičkami môžu zrážať plechovky vystreľovačom.

Odpočítavajte do Vianoc a užite si chvíle s Oliviou a jej rodinou. Choď s ňou, jej synovcom Santiagom a jeho kamarátkou Avou stretnúť Santa Clausa na veľtrh. Za každým dverami na vás čaká nová postavička, jarmočné stánky s pochúťkami či zábavná úloha. Zahrajte sa s minimodelmi alebo si nimi vyzdobte izbu na slávnostnú oslavu!

Adventný kalendár obsahujúci 24 prekvapení
Hračka určená pre deti od 6 rokov

Upozorňujeme, že tovar je možné vrátiť iba v prípade, že nebol otvorený a všetky okienka sú nepoškodené.

Dodatočné parametre

Kategória: Adventné kalendáre
Hmotnosť: 0.41 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty