Hmyzí hotel 39x28

Teraz vaša záhrada konečne ožije! Hmyzí hotel so špicatou strechou je ručne vyrobený z dreva a bambusu. S rôznymi priehradkami poskytuje hmyzí hotel úkryt včelám, motýľom, osám, chrobákom, muchám a ďalším. Včelí hotel slúži ako celoročné stanovište a živná pôda pre všetky druhy užitočného hmyzu, ktoré sú prospešné pre životné prostredie.

Dostupnosť Skladom
Kód: 1963
€29,90
Doručenie
Doručenie do 7 pracovných dní
ak nie je pri produkte uvedené inak
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke nad 100€
Doručenie
Doručujeme
po celom Slovensku

Hmyz je veľmi dôležitý pre blaho prírody! Drobný užitočný hmyz udržiava vašu záhradu a životné prostredie v dobrom stave, pretože: hmyz opeľuje všetky druhy úžitkových a okrasných rastlín, je dôležitým zdrojom potravy pre vtáky a ako larvy ničí otravných škodcov v zeleninovej záhrade (biologická kontrola škodcov). Nech to bzučí a bzučí v záhrade, na poli, v lese a na lúke!

Včely sa vďaka množstvu bambusových rúrok cítia v hmyzom domčeku obzvlášť príjemne, okrem toho sa v rôznych oddeleniach môžu uhniezdiť osy, motýle, lienky, uškatce, čipky a ďalší užitočný hmyz. Hmyzí hotel je navyše nádhernou záhradnou dekoráciou a zaujímavou možnosťou pozorovania pre rodiny, deti, hobby záhradkárov a milovníkov prírody.

Včelí hotel by mal byť inštalovaný na mieste chránenom pred poveternostnými vplyvmi, napríklad na stene domu s odkvapmi. Upevnite ho v blízkosti kríkov, stromov a kvetov na svetle. Hmyzí hotel nechajte celoročne vonku a chráňte ho pred zvedavými mačkami.

Špecifikácia:

  • Drevený hmyzí hotel pre včely, motýle, lienky, osy či muchy
  • So špicatou strechou a nápisom "Bienenhotel" (včelí hotel)
  • Používa sa na ochranu druhov, biologickú kontrolu škodcov a opeľovanie vo vlastnej záhrade
  • Materiál: bambus, borovicové drevo, preglejka, drôtené pletivo
  • So špeciálnym odpružením
  • Rozmery: cca 28,5 x 39 x 9 cm (Š x V x H)
  • Hmotnosť: cca 1,6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: